Home / Uygulamalar / Fotoğraf & Video Uygulamaları / InShot Pro Apk indir v1.846.1364 – Full Sürüm

InShot Pro Apk indir v1.846.1364 – Full Sürüm

InShot Pro Apk indir v1.846.1364 – Full Sürüm
Rate this post
  • Oylar: 155
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 44.87% 44.87%

Ekran Görüntüleri

Rate this post

Olağanüstü yaratıcılıkla daha iyi videolar gerçekleştirme istiyorsanız, evvelce şaşırtıcı vasıtalara sahip en itimat edilir video düzenleyiciye lüzumsiniminiz var. Fotoğraf çekmek ve video kaydetmek çok kolay ama ona profesyonellik kazandırmak çok teknik bir iş. Fakat bu daha evvelce videoları planlamak oldukça zordu zira ileri teknolojiler ile ilgili konuşursak, şu anda mobil programlar olarak cebimizde en iyi video planlama vasıtalarından birine sahibiz.

Piyasada Inshot, Adobe Premiere Rush, Powerdirector, Kinemaster ve çok daha fazlası gibi fazlası video düzenleyici bulunmaktadır. Fakat bugün, bu yazı vasıtasıyla Inshot Video düzenleyici programı ile ilgili çok daha derin bir bilgi edinmeye çalışacağız. Inshot, video planlama hedefiyle sarfedilen Google Play Store’da en çok indirilen 5 programdan biridir. Onu kusursuz bir video düzenleyici yapan şaşırtıcı miktarda kusursuz özellikten oluşur.

Bu kadar kullanıcıya sahip olduktan sonra bile, derecelendirmesine bakarsak, Inshot video düzenleyici toplam 6 milyon araştırmada 4,8 yıldızlı derecelendirmeye sahip olmasından lüzumtiğince iyi. Çünkü hepsini derecelendirme yönünden karşılaştırırsak, Kinemaster’dan Adobe Premiere Rush’a kadar başka bütün editörler arasında Inshot Video editörü ile kimse rekabet edemez. Inshot, bu görkemli puanları yalnızca itimat edilirliği ve sağladığı detaylı vasıta ve filtreler nedeniyle aldı.

Fakat Inshot yalnızca tek bir dezavantajdan oluşur, yani profesyonel vasıtaların, filtrelerin, arka planların, çerçevelerin ve çıkartmaların fazlasını profesyonel aboneliğini satın almadan kullanamazsınız. Ayrıca, Inshot’ın bedava sürümü ile çok sayıda sanal ve banner reklam alacaksınız. Buna göre, sizi Inshot’ın bu dezavantajından kurtarmak amacıyla, bugün Inshot’ın Inshot Pro APK olarak adlandırılan değiştirilmiş versiyonu ile karşınızdayız. Bu programda, tek bir kuruş ödemeden bütün yaratıcı vasıtalara ve detaylı filtrelere ve çıkartmalara kolayçe erişebilirsiniz. Ayrıca, size tamamiyle reklamsız bir tecrübe ve sıfır filigran bozukluğu da sağlanacaktır. Bu yüzden bütün yazıyi gözden geçirin ve Inshot Pro APK’nın bu güncellenmiş ve değiştirilmiş sürümünü indirin.

Inshot PRO
Inshot, Google Play Store’daki en iyi video düzenleyici programlarından biridir. 5 Mart 2014’te pazara sürüldü ve şimdiye kadar 2020’ye kadar yalnızca 6 senede Google play store’da 100.000.000+ toplam indirme elde etti ve iOS mağazasına baksak bile Inshot zirveyi elinde tutuyor. Milyonlarca indirme ile yıldız derecelendirmesi. Bu video düzenleyici, Android 4.4 sürümünün üzerindeki rastgele bir android aygıtta kolaylıkla çalışabilir. Inshot, videoları kırpabileceğiniz/kesebileceğiniz, bulanık arka planlar oluşturabileceğiniz, videolara müzik parçaları ekleyebileceğiniz, video ve şarkının sesini ayarlayabileceğiniz, detaylı temalar, efektler, metin ve emojiler kullanabileceğiniz kuvvetli bir video düzenleyicidir.

Inshot, profesyonel bir video düzenleyici gibi tecrübe yaşamanızı gerçekleştiren kolay bir düzenleyici programıdır. Inshot, yaratıcı geçiş efektleri, özel filtreler, çalışma hızı ve çok daha fazlası gibi yalnızca bilgisayarlarda yaşayabileceğiniz performansı size sağlayacaktır. Fakat Inshot’ın bedava sürümünde yalnızca kırpma, kırpma, ses parçaları ekleme, birkaç filtreye, çıkartmaya, iki ila üç geçiş efektine erişim ve çok daha fazlası gibi asli özelliklere sahip olacaksınız. Bütün premium özellikleri tecrübelemek amacıyla, aylık aşağı yukarı 2.99$’a mal olan Inshot’ın profesyonel aboneliğine abone olmanız lazım olur ve birçok öğrenci ve profesyonel bu kadar fiyatı karşılayamaz. Bu nedenle, bütün bu kullanıcıların kullanması hedefiyle, bugün size Inshot’ın bütün premium özelliklerini bedava olarak rahat rahat sağlayabilen değiştirilmiş Inshot varyantı ile karşınızdayız.

Inshot Pro APK, resmi Inshot programının değiştirilmiş çeşididir. Muazzam miktarda vasıta ve başka varlıklara (filtreler, arka planlar, çerçeveler, vb.) sahip olduktan sonra, oyun mağazasında şimdiye kadar tasarlanmış en iyi video düzenleyicidir. Facebook, Instagram, Twitter ve çok daha fazlası gibi sosyal medya sitelerinde her vakit yaratıcı fotoğraflar ve videolar yayınlamak istiyoruz. Yani bundan sonra yalnızca Inshot PRO MOD APK yardımıyla olası olabilir. Bu programın en iyi özelliklerinden biri reklamsız tecrübeidir. Ayrıca, düzenlenen videolardan filigranları kolayçe kaldırabilir ve profesyonelliği artırabilirsiniz.

Ek olarak, Inshot PRO APK çok kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, böylelikle bu programlamayı çok rahat bir şekilde kullanabilmeniz olası ve 6. sınıf bir erkek bile bu programlamayı kullanabilir ve profesyonel bir editör gibi videolar oluşturabilir. Profesyonel ekibimiz bu programlamayı detaylı konfigürasyon aygıtlarında test ettiğinden, bu program %100 hatasız ve virüssüzdür. Böylece aygıt güvenliği ve saklılığı konusu ile ilgili endişelenmenize lüzum yok.

Inshot Apk Özellikleri
Video Düzenleme, başka bütün planlama işleri arasında en rahat ve yaratıcı beceridir. Inshot Pro MOD APK, size detaylı ücretli özellikleri ve vasıtaları bedava olarak sunacağı amacıyla android aygıtlar amacıyla en itimat edilir video düzenleyici programıdır.

InShot Pro Apk indir v1.846.1364 – Full Sürüm
İndir InShot Pro Apk indir v1.846.1364 – Full Sürüm 

Yorum Yap