Home / Uygulamalar / Araçlar / Truecaller Premium Apk indir v12.38.5 – Full Sürüm MOD Apk

Truecaller Premium Apk indir v12.38.5 – Full Sürüm MOD Apk

Truecaller Premium Apk indir v12.38.5 – Full Sürüm MOD Apk
  • Güncelleme Tarihi
  • Sürüm 12.38.5
  • Gereksinimler Android 4.4 ve üstü
  • Geliştirici Truecaller
  • Tür Araçlar
  • Google Play
Rate this post
  • Oylar: 125
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 41.66% 41.66%

Ekran Görüntüleri

Rate this post

Teknoloji her geçen gün modernleşmekte ve yapay zeka ve diğer nesillerle birlikte ilerlemektedir. Günümüzde insanlar anlık mesajlaşma, görüntülü arama, internet araması ve çok daha fazlası gibi muazzam yollarla birbirleriyle bağlantı kurabilirler. Artık sim hesabınız veya ikincil bakiyeniz bitmiş olsa bile, cep telefonunuz wi-fi arama gelişmiş ise, doğrudan bir wi-fi bağlantısıyla birini arayabilirsiniz. Bu gelişmiş nesilde, insanlar cep telefonlarından tek bir dokunuşla anında her şey hakkında bilgi alabilirler. Yalnızca yapmak istedikleri göreve uygun kaynaklara ihtiyaçları vardır. Truecaller, veri ve kullanıcı arasında bir platform veya köprü görevi görebilen bu olağanüstü kaynaklardan biridir. Truecaller, sizi arayan bilinmeyen adam hakkında bilgilere erişmenize yardımcı olabilir. Adı, konumu, açılış ve kapanış saatleri (iş adamları için), e-posta kimliği ve tam adresi gibi bilgileri alabilirsiniz.

Truecaller, Google Play Store’da bulunan en iyi Arayan Kimliği, SMS ve çağrı engelleme uygulamalarından biridir. Truecaller uygulamasında, Truecaller’ın premium aboneliklerini kullanan milyonlarca aktif kullanıcı var. Temel olarak, bu uygulama tüm aramalarınızı ve mesajlarınızı yönetmenize ve bunları hücresel şirket ve kişisel günlüklere göre filtrelemenize yardımcı olur. Ancak bu uygulamanın asıl görevi, cep telefonu numaranızdan arayan bilinmeyen kişiler hakkında bilgi vermektir. Truecaller, arama yaptığınız kişinin adını, bulunduğu şehri, cep numarasını, son arama kaydını ve aktif veya meşgul durumunu içeren bir arayan kimliği biçimindeki tüm bilgileri size verir.

Truecaller, bu uygulamadan herhangi birini doğrudan arayabileceğiniz, sadece numarasını girerek herhangi biri hakkında gerekli tüm bilgileri alabileceğiniz için çok kullanışlı bir uygulamadır. Adı, konumu, e-posta adresi, aktif durumu, arama kayıtları ve çok daha fazlası gibi verileri elde edebilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama, bu uygulamayı kolayca indirip kullanabilmeniz için son derece rahat bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Daha iyi bir deneyim için bu uygulamayı varsayılan arayan ve mesajlaşma uygulamanız olarak da yapabilirsiniz. Ayrıca Truecaller uygulamasıyla herhangi birine doğrudan mesaj gönderebilirsiniz. Ancak tüm bu avantajlarla birlikte, bu uygulamanın tüm premium aboneliklerini kullanmak için önce aboneliği için ödeme yapmanız gerektiğinden, bu uygulamada hala bir kusur var. Profilinizi kimin gördüğü, arama kaydı, sınırsız sayıda arama ve çok daha fazlası hakkında bilgi alamamanız gibi özelliklerin çoğu Truecaller’ın ücretsiz sürümünde kilitlidir.

Bu nedenle, size Truecaller’ın tüm bu premium özelliklerini Gold rozeti ile ücretsiz olarak sağlamak için, sizlere truecaller premium mod apk dosyasını sunuyoruz, böylece ücret ödemeden herhangi bir kısıtlamaya uğramadan kullanabilirsiniz.

Truecaller Premium Apk indir v12.38.5 – Full Sürüm MOD Apk
İndir Truecaller Premium Apk indir v12.38.5 – Full Sürüm MOD Apk 

Yorum Yap